Lektorius

“Think & Do | NGO Executive sessions” – tai intensyvių nevyriausybinių organizacijų lyderiams skirti strateginio valdymo mokymų paketas. Pirmieji mokymai vyko 2015 m. birželio 25-26 d. Vilniuje. Jų lektorius buvo Dr. Thomas Bryer.

thomasbryerDr. Thomas Bryer yra nevyriausybinių organizacijų bei pilietinių iniciatyvų valdymo ekspertas, surengęs daugybę mokymų nevyriausybinėms organizacijoms, šitaip padėjęs joms geriau planuoti savo veiklą, išsikelti aiškesnius tikslus ir efektyviai sekti vykdomų projektų eigą.

Thomas šiuo metu vadovauja Viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus organizacijų valdymo centrui (Florida, JAV) bei dėsto Centrinės Floridos universitete. Jo darbai publikuoti garsiausiuose viešojo administravimo leidiniuose, Thomas yra laimėjęs penkiolika apdovanojimų už atliktus mokymus bei tyrimus. 2015 metais jo vadovaujamas centras laimėjo Floridos valstijos apdovanojimą už indėlį skatinant lyderystę per savanorystę.

Thomas yra trijų knygų autorius ir redaktorius, pavyzdžiui, National Service and Volunteerism: Achieving Impact in Our Communities (Lexington Books, 2015, Higher Education beyond Job Creation: Universities, Citizenship, and Community (Lexington Books, 2014).

Daugiau apie lektorių galite sužinoti čia.

 

Return to Home Page